8S17SM140 World Products   METAL-OXIDE VARISTOR (MOV)|14V V(RMS)|250A I(TM)|LLCC 20021228
V22CH8 Littelfuse   [替换型号]Possible Analogue MAIDA 8S17SM140 20120117
全选
Total found 2 in 217540143