BUK7514-55A Philips   BUK7514-55A| BUK7614-55A|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7514-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 73A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7514-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 73A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK7514-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP60NF06L 20120118
全选
Total found 4 in 217540143