BUK7620-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7620-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7620-55A Philips   BUK7520-55A| BUK7620-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7520-55A Philips   BUK7520-55A| BUK7620-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7620-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7620-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7620-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7620-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7620-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7620-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7620-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB55NF06T4 20120118
BUK7620-55 Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120118
BUK7620-55 Philips D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
全选
Total found 13 in 217540143