BUK9616-55A Philips   BUK9516-55A| BUK9616-55A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9516-55A Philips   BUK9516-55A| BUK9616-55A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9616-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 66A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK9616-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 66A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK9616-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 5 in 217540143