FQP19N10L Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQP19N10L Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-220 20031026
FQP19N10L Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-220 20031022
FQP19N10L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
全选
Total found 4 in 217540143