IXFH22N55 IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH22N55 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 550V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-247AD 20031026
IXFH22N55 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 550V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-247AD 20031022
IXFH22N55 IXYS   [替换型号]Functional Equivalent IRF IRFPC60LC 20120117
全选
Total found 4 in 217540143