MTH35N06E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031026
MTH35N06 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031026
MTH35N06E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031022
MTH35N06 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031022
MTH35N06   [替换型号]Replacement:MTH35N06 IRFP151 20120101
IRFP151   [替换型号]Replacement:IRFP151 MTH35N05 MTH35N06 20120101
MTH35N06 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRFP151 20001115
IRFP151 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:MTH35N05 MTH35N06 20001115
全选
Total found 8 in 217540143