MTP10N12L Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP10N12L Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP10N12 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF643 20001115
全选
Total found 4 in 217540143