PHD10N10E_1 NXP   PowerMOS transistor 20080220
PHD10N10E Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-252AA 20031026
PHD10N10E Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-252AA 20031022
PHD10N10E Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRLR120N 20120118
全选
Total found 4 in 217540143