SPB73N03S2L-08 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. D2PAK. RDSon = 8.1mOhm. 73A. LL 20030310
SPB73N03S2L-08 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB85NF3LLT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143