SPB80N03S2L-06 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. D2PAk. RDSon = 5.9mOhm. 80A. LL 20030310
SPB80N03S2L-06 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB85NF3LLT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143