SPW20N60C2 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247VAR 20031022
SPW20N60C2 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-247. RDSon=0.19Ohm. 20.0A 20030310
SPW20N60C2 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW28NK60Z 20120118
SPW20N60C2 INFINEON TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXKR40N60C 20120108
全选
Total found 4 in 217540143