SPW20N60S5   TRANSISTOR COOLMOS 20040407
SPW20N60S5 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247 20031022
SPW20N60S5 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-247. RDSon=0.19Ohm. 20.0A 20030310
SPW20N60S5 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW28NK60Z 20120118
SPW20N60S5 Infineon TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ22N60P 20120108
SPW20N60S5 INFINEON TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXKR40N60C 20120108
全选
Total found 6 in 217540143