SSH15N55 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 550V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH15N55 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 550V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-247VAR 20031022
SSH15N55   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
全选
Total found 3 in 217540143