STB10NB20 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 200V - 0.30Ohm - 10A - D 2 PAK PowerMESH MOSFET 20040407
STB10NB20 ST   N-CHANNEL 200V - 0.30 OHM - 10A - D2PAK POWERMESH MOSFET 20031102
STB10NB20T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031026
STB10NB20 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031026
STB10NB20T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031022
STB10NB20 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031022
STB10NB20 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF630S 20120119
IRF630S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB10NB20 20120118
全选
Total found 8 in 217540143