STB10NB20T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031026
STB10NB20T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031022
全选
Total found 2 in 217540143