STB55NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.018 OHM - 55A D2PAK SRIPFET POWER MOSFET 20031102
STB55NE06 ST   N-CHANNEL 60V - 0.19 OHM - 55A D2PAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STB55NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120119
STB55NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120119
STB55NE06L ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
STB55NE06 ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
STB50N06   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
RF1S50N06SM   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
RF1S50N06LESM   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06L 20120101
RF1S45N06SM   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
MTB50N06E   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
IRFZ46S   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
IRFZ44S   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
HUF75329S3S   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06 20120101
2SK1919   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06L 20120101
全选
Total found 17 in 217540143