STD12N10L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 100V - 0.12 Ohms - 12A TO-252 LOW THRESHOLD POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STD12N10L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STD12N10L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLR120N 20120119
全选
Total found 3 in 217540143