STD30NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.025 OMH - 30A TO-252 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD30NE06 ST   N-CHANNEL 60V - 0.025 OHM - 30A - DPAK - STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD30NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-252AA 20031022
STD30NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLR2705 20120119
STD30NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFR1205 20120119
HUF75321D3S   [替换型号]Replacement:ST STD30NE06 20120101
全选
Total found 6 in 217540143