STH12NA60FI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STH12NA60FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 7A I(D) | TO-218 20031026
STH12NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-218 20031026
STH12NA60FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 7A I(D) | TO-218 20031022
STH12NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-218 20031022
STH12NA60FI ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFPC50A 20120119
STH12NA60FI   [替换型号]Replacement:ST STH13NB60FI 20120101
STH12NA60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
全选
Total found 10 in 217540143