STP14NK50ZFP ST   N-CHANNEL 500V - 0.34 OHM - 14A TO-220/TO-220FP/D2PAK/I2PAK/TO-247 ZENER-PROTECTED SUPERMESH POWER MOSFET 20031102
STP14NK50ZFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 14A I(D) | TO-220FP 20031022
STP14NK50ZFP ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fujitsu 2SK3683-01MR 20120119
SPA12N50C3 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP14NK50ZFP 20120118
2SK3683-01MR Fujitsu   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP14NK50ZFP 20120118
全选
Total found 5 in 217540143