STP60N06-14 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP60N06FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 32A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP60N06-16 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220 20031026
STP60N06-14 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031026
STP60N06 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220 20031026
STP60N06FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 32A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP60N06-16 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220 20031022
STP60N06-14 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
STP60N06 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220 20031022
STP60N06L-16 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL3705N 20120119
STP60N06FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP60N06-16 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP60N06-14 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010E 20120119
STP60N06 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP60N06L-16   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06L-16 20120101
STP60N06FI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
STP60N06-16 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
STP60N06-16   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
STP60N06-14   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
STP60N06 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
STP60N06   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
全选
Total found 22 in 217540143