STP60NE06L-16   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP60NE06L-16FP ST   N-CHANNEL 60V - 0.014 OHM - 60A TO-220/TO220FP STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP60NE06L-16 ST   N-CHANNEL 60V - 0.014 OHM - 60A TO-220/TO220FP STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP60NE06L-16FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-220FP 20031022
STP60NE06L-16 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220 20031022
STP60NE06L-16FP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLIZ48N 20120119
STP60NE06L-16 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLZ48N 20120119
IRLIZ48N IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP60NE06L-16FP 20120118
IRLIZ48G IRF   [替换型号]Functional Equivalent:ST STP60NE06L-16FP 20120118
STP60NE06L-16 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
BUZ100   [替换型号]Replacement:ST STP60NE06L-16 20120101
全选
Total found 11 in 217540143