STW10NK60Z ST   N-CHANNEL 600V - 0.65 OHM - 10A TO-220/TO-220FP/D2PAK/I2PAK/TO-247 ZENER-PROTECTED SUPERMESH POWER MOSFET 20031102
STW10NK60Z ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247AC 20031026
STW10NK60Z ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247AC 20031022
STW10NK60Z ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Hitachi Metals 2SK1968 20120119
2SK3248 Sanyo   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW10NK60Z 20120119
SSH7N60B Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW10NK60Z 20120118
IRFPC48 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW10NK60Z 20120118
FQA7N60 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW10NK60Z 20120118
FQA12N60 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW10NK60Z 20120118
FQA10N60C Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW10NK60Z 20120118
FK14SM-12 Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW10NK60Z 20120118
2SK2699 Toshiba   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW10NK60Z 20120118
全选
Total found 12 in 217540143