STW13NB60 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 600V - 0.48W - 13A - TO-247/ISOWATT218 PowerMESH MOSFET 20040407
STW13NB60   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STW13NB60 ST   N-CHANNEL 600V - 0.48 OHM - 13A - TO-247/ISOWATT218 POWERMESH MOSFET 20031102
STW13NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-247AA 20031026
STW13NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-247AA 20031022
STW13NB60 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2915 20120119
STW13NB60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH20N60Q 20120108
STW13NB60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2915 20120101
STW12NA60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
STW12N60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
STH12NA60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
STH12N60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH8N60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH8N55   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH15N60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH15N55   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH10N60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
SSH10N55   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
IRFPC50LC   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
IRFPC50   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
BUZ334   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
全选
Total found 21 in 217540143