STW16NA60 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STW16NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-247AD 20031026
STW16NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-247AD 20031022
STW16NA60 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFPC60LC 20120119
STW16NA60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH20N60Q 20120108
STW16NA60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2915 20120101
SSH17N60   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
SSH17N55   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
MTW8N60E   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
IRFPC60LC   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
IRFPC60   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
2SK1573   [替换型号]Replacement:ST STW16NA60 20120101
全选
Total found 13 in 217540143