STW20NM60FD ST   N-CHANNEL 600V 0.26 OHM 20A TO-220 TO-220FP TO-247 FDMESH POWER MOSFET 20031102
STW20NM60FD ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFP22N60K 20120119
SPW15N60C3 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM60FD 20120118
IRFP26N60L IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM60FD 20120118
IRFP22N60K IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM60FD 20120118
FQA24N60 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW20NM60FD 20120118
IXFH26N60Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM60FD 20120117
STW20NM60FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60P 20120108
全选
Total found 8 in 217540143