STW80N06-10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STW80N06-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-247 20031022
STW80N06-10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH76N07-11 20120108
STW80N06-10   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
全选
Total found 5 in 217540143