SUP60N10-16L Vishay Siliconix TO-220   MOSFETs 20051221
SUP60N10-16L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
全选
Total found 2 in 217540143